Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Králová by se o korunku podělila

  14:24aktualizováno  14:24
Lucie Králová zvítězila i u čtenářů iDNES. Tolik pochvaly a lichotek, které jí napsali v on-line rozhovoru, se nedočkala žádná z předchozích královen. Přesto by se o titul ráda podělila s Danielou, která soutěžila s číslem jedna a skončila čtvrtá. "Jsme kamarádky a finále bylo těžké pro obě," napsala Lucie Králová.

ODPOVĚDI LUCIE KRÁLOVÁ NAJDETE ZDE

Po vraždě přítele, která vloni Lucii Královou vyřadila z finále soutěže Miss ČR, vyhrála znovu Miss Severních Čech a diváci ji zvolili 17. Miss ČR. V jiný čas, o rok starší a ještě ženštější se vrátila úspěšně do stejné řeky.

Lucie vyhrála titul nejvyšší, ale také Miss Sympatie a Miss Talent. Získala dvě auta (jedno věnuje na charitu), na rok získala byt v Praze na Barrandově. Čeká jí spousta práce. Nového přítele zatím nenašla. Bydlí s bratrancem Davidem Diepoltem a fenkou Jessie.

K tomu, co se stalo bývalému příteli, se vracet nechce. Jako absolventka střední sociálně-právní školy našla v Praze práci asistentky v advokátní kanceláři. Ráda by ale studovala vysokou školu. "Stále o tom uvažuji. Chtěla bych se přihlásit do Olomouce na fakultu tělovýchovné kultury," vylíčila svůj plán.

Se smrtí přítele se smiřovala několik měsíců. Ukončila denní studium na jazykové škole. "Nic jsem nedělala, jen jsem se dávala dohromady," řekla iDNES třiadvacetiletá Lucie z Teplic. Do práce nastoupila na podzim. "Věděla jsem, že musím mezi lidi, abych se z toho nezbláznila," uvedla Králová. - více zde

Teprve po půl roce prý začínala díky známým znovu hledat nový smysl života. Postupně se opět věnovala svým koníčků, hlavně tancování a poslouchání hudby. Letošní SuperStar prý ale sledovat moc nestíhá. "Osobně se mi nejvíc líbí Vlasta Horváth a policistka Peterková. Zpívající Miss ze mě rozhodně nebude. Zpívám jen ve vaně a to stačí," přiznala v on-line rozhovoru.

Lucie na podzim nastoupila do práce. "Věděla jsem, že musím mezi lidi, abych se z toho nezbláznila," uvedla. - více zde

Nejsem anorektička
Od soutěže krásy ani moc neočekává, že by mohla být startem pro její budoucí dráhu modelky. "Předvádět v New Yorku, v Paříži? To vůbec ne," reaguje. Pro novou Miss ČR jsou důležitější kontakty a možnosti, které soutěž nabízí. Sama sebe si představuje spíš než na mole, jako reprezentantku nějaké firmy, nejlépe nadace.

"Imponuje mi například práce Heleny Houdové a její nadace Slunečnice, která pomáhá dětem z dětských domovů. Dovedu si představit, že v něčem podobném bych se našla," tvrdí a dodává, že rozhodně nechce být modelka, která vymetá večírky proto, aby ji zviditelnil bulvár.

Oproti loňsku Lucie ještě víc zženštěla. Oficiální čísla hovoří o tom, že je o pár centimetrů objemnější. Z  93-60-90, je to tentokrát 95-65-94. Králová je spokojená. "Žádné diety nedržím. Žiju normálním stylem, jím všechno. Pohyb si vynahrazuji tancem. Někdy se o misskách říká, že jsou to anorektičky. Já jsem aspoň živý důkaz toho, že nemusí být jen vyhublé."

DIVÁCI ZVOLILI KRÁLOVOU Z TEPLIC - ČTĚTE ZDE

Postoupila také Lucie Králová, která loni finále vzdala kvůli vraždě svého snoubence.

Vítězka Miss Severní Čechy Lucie Králová při volné disciplíně v ústeckém divadle.

Miss severní Čechy Lucie Králová z Teplic v rozhovoru s konferenciérem semifinále soutěže Miss ČR Janem Čenským.

Miss severní Čechy Lucie Králová s moderátorem Janem Čenským.

Dvaadvacetiletá studentka z Teplic Lucie Králová byla 25. února zvolena Miss severní Čechy.

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy.

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy.

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy.

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic, která se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy, při volné disciplíně.

Miss severní Čechy Lucie Králová při volné disciplíně. (19. ledna 2005)

Miss severní Čechy Lucie Králová při volné disciplíně, kde předvedla smyslný výrazový tanec. (19. ledna 2005)

Staronová Miss Severní Čechy Lucie Králová. (19.1.2004)

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy. Korunku jí předala úřadující vicemiss Edita Hortová. Třetí místo obsadila Agáta Hanychová z Prahy, dcera herečky Veroniky Žilkové (vzadu).

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic (uprostřed) se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy. Titul první vicemiss získala Alena Maršíková z Teplic (vlevo) a třetí místo obsadila Agáta Hanychová z Prahy, dcera herečky Veroniky Žilkové.

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic (uprostřed) se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy. Titul první vicemiss získala Alena Maršíková z Teplic (vlevo) a třetí místo obsadila Agáta Hanychová z Prahy, dcera herečky Veroniky Žilkové.

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy.

Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy (vlevo). Třetí místo obsadila Agáta Hanychová z Prahy, dcera herečky Veroniky Žilkové.

Do finále postoupily všechny tři: Dvaadvacetiletá Lucie Králová z Teplic (uprostřed) se stala 19. ledna v Liberci Miss severní Čechy. Titul první vicemiss získala Alena Maršíková z Teplic (vlevo) a třetí místo obsadila Agáta Hanychová z Prahy, dcera herečky Veroniky Žilkové. Ve finále je i čtvrtá dívka, která v Liberci postoupila do baráže - Eva Martinovská.

Vítězka semifinále Miss ČR pro Severní Čechy Lucie Králová s bratrancem Davidem, kterému přezdívá "Méďa". Ten ji do soutěže přihlásil.

Lucie Králová - jasná vítězka severočeského semifinále Miss ČR na jarním "summitu miss" v botanické zahradě. (21.3.2005)

Lucie Králová, finalistka Miss ČR 2005.

Lucie Králová si za svůj moderní erotický tanec vysloužila titul od poroty: Miss Talent.(9.5. 2005)

Lucie Králová a její moderní tanec při volné disciplíně.(9.4. 2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová při promenádě v plavkách. (9.4. 2005)

Miss ČR Lucie Králová. (9.4. 2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová. (9.4. 2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová (9. dubna 2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová si prohlíží byt na Barrandově, který může na rok užívat jako Miss ČR 2005. (11.4.2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová bude na balkon svého 1+kk na Barrandově, jehož roční užívání získala za titul královny krásy, vodit zatím jen fenku Jessii. (11.4.2005)

Zprava: 1.vicemiss Petra Macháčková, Miss ČR 2005 Lucie Králová a 2.vicemiss Agáta Hanychová - vítězky Miss ČR 2005 převzaly v pondělí v Praze na Barrandově klíče a dekrety od bytů 1+kk. (11.4.2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová po on-line rozhovoru se čtenáři iDNES. (13.4.2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová po on-line rozhovoru se čtenáři iDNES. (13.4.2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová při on-line rozhovoru se čtenáři iDNES. (13.4.2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová v redakci iDNES po on-line rozhovoru se čtenáři. (13.4.2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová v redakci iDNES si poprvé prohlédla, co o ní napsal Magazín DNES. (13.4.2005)

Miss ČR 2005 Lucie Králová si v redakci iDNES poprvé prohlédla, co o ní napsal Magazín DNES, který vyjde zítra. (13.4.2005)

Autoři: ,Nejčtenější

Paris Hiltonová (Cannes, 20. května 2014)
Paris Hiltonová: Zveřejnění nahrávky sexu mi zničilo život

Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová (36) říká, že mohla být druhou princeznou Dianou, kterou miloval celý svět.... celý článek

Heidi Janků a její manžel Ivo Pavlík
Zemřel hudebník Ivo Pavlík, manžel Heidi Janků

V sobotu zemřel hudebník Ivo Pavlík (†84), manžel zpěvačky Heidi Janků (54) a první manžel nedávno zesnulé Věry... celý článek

Lukáš Krpálek, jeho syn Antonín a manželka Eva (2016)
Manželé Krpálkovi: Hlavně ať druhé dítě není divočák

Je to rok, co Lukáš Krpálek (26) získal olympijské zlato. Krátce před tím se mu narodil syn Antonín, a také proto si... celý článek

Jennifer Anistonová (Los Angeles, 7. prosince 2016)
Anistonová: Nechápu, proč se řeší moje bradavky, stojí mi od přírody

Když hrála Jennifer Anistonová (48) v seriálu Přátelé, snad v každé scéně jí stály bradavky. Tehdy ji podezřívali, že... celý článek

Paris Jacksonová na Met Gala (New York, 1. května 2017)
Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích v předních světových módních magazínech.... celý článek

Další z rubriky

Helen Mirrenová (Paříž, 29. listopadu 2016)
Helen Mirrenová: Záviděla jsem Twiggy její štíhlou postavu

Byla jednou z nejžádanějších hollywoodských krásek, ale přesto si o sobě Helen Mirrenová (72) v mládí myslela, že je... celý článek

Lukáš Krpálek, jeho syn Antonín a manželka Eva (2016)
Manželé Krpálkovi: Hlavně ať druhé dítě není divočák

Je to rok, co Lukáš Krpálek (26) získal olympijské zlato. Krátce před tím se mu narodil syn Antonín, a také proto si... celý článek

Topmodelka Kate Mossová chodí na ošetření své pleti k Anastasii Achilleosové.
Kate Mossová: Vždycky jsem dřela jako kůň, přeceňovala jsem své síly

Topmodelka Kate Mossová (43) zavzpomínala na své začátky ve světě modelingu. Zejména se pozastavila nad focením se... celý článekNajdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.