Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Synové a dcery Donalda Trumpa. Kdo je kdo v rodině příštího prezidenta

  12:10aktualizováno  12:10
Nový prezident Spojených států amerických Donald Trump (70) má po svém boku početnou rodinu. Dohromady má pět dětí, které si pořídil se třemi manželkami - Ivanku, Erica, Donalda mladšího, Tiffany a Barrona. Dvě bývalé manželky už s ním kromě dětí nemají moc společného, největší oporou je mu jeho současná žena Melanie (46).

Donald Trump, jeho manželka Melania a děti (vlevo) Tiffany, Donald Jr., (vpravo) Ivanka a Eric (New York, 21. dubna 2016) | foto: AP

Část 1/6
Eric Trump a jeho manželka Lara Yunaska, Ivanka Trumpová a její manžel Jared...

Starší děti Donalda Trumpa se svými protějšky. Zleva Eric Trump s manželkou Larou, Ivanka Trumpová s manželem Jaredem Kushnerem, Donald mladší s manželkou Vanessou a Tiffany Trumpová.

Ivanka Trumpová, její manžel Jared Kushner a děti Joseph, Theodore a Arabella...

Ivanku Trumpovou (35) si Donald pořídil s první manželkou Ivanou Trumpovou, rozenou Zelníčkovou. Se svým manželem Jaredem má Ivanka tři děti - zleva Joseph Frederick, Theodore James a Arabella Rose. Ivanka se věnuje podnikání a její manžel je obchodníkem.

Eric Trump a jeho manželka Lara (Washington, 30. dubna 2016)

Eric (32) je dalším potomkem Donalda a Ivany. S manželkou Larou zatím nemají žádné potomky. Eric pracuje jako obchodník a jeho manželka je televizní producentkou.

Donald Trump Jr. a jeho manželka Vanessa (Washington, 30. dubna 2016)

Donald Trump (38) mladší je nejstarším synem Donalda a Ivany a s manželkou Vanessou má celkem pět dětí. Dceru Kaiu Madison, syna Donalda Trumpa III., Tristana Milose, dceru Chloe Sophii a syna Spencera Fredericka. Donald Trump mladší se zabývá podnikáním a jeho žena je bývalou modelkou.

Tiffany Trumpová (Londýn, 28. července 2014)

Dceru Tiffany (23) má Donald Trump z druhého manželství s herečkou Marlou Maplesovou. Tiffany je zatím bezdětná a neprovdaná. Snažila se prosadit v oblasti módy a chtěla by být návrhářkou.

Donald Trump s manželkou Melanií a synem Barronem. (9. listopadu 2016)

Donald Trump se svým nejmladším synem Barronem (10) a současnou manželkou Melanie (46), která je bývalou návrhářkou šperků a hodinek.

Autor:


Najdete na iDNES.cz